Čovek i društvo u vreme krize

U okviru naučnoistraživačkog projekta „Čovek i društvo u vreme krize“, koji je finansiran iz sredstava Filozofskog fakulteta, članovi i članice Instituta za sociološka istraživanja bili su deo pet timova kojima su rukovodili Vladimir Vuletić, Slađana Dragišić Labaš, Mina Petrović, Ognjen Radonjić i Ivana Spasić.

Podstaknut krizom vezanom za pandemiju virusa COVID-19, Filozofski fakultet je pokrenuo projekat čiji je tematski okvir bio posvećen izazovima i mogućim rešenjima na novonastalu situaciju. Rezultati istraživanja svakog od timova u prvoj godini rada na projektu objavljeni su u zbornicima koji će biti predstavljeni i na našem sajtu u narednom periodu. Elektronske verzije zbornika (u .pdf formatu) biće dostupne za besplatno preuzimanje svim zainteresovanim čitaocima.

Zbornici objavljeni u okviru projekta „Čovek i društvo u vreme krize“