Okrugli sto: Projekat Čovek i društvo u vreme krize

Institut za sociološka istraživanja Vas poziva da prisustvujete Okruglom stolu posvećenom projektu Čovek i društvo u vreme krize, koji će se održati u petak 23.12. u 17.00, u svečanoj sali Filozofskog fakulteta „Dragoslav Srejović“ (108, prvi sprat).
U okviru naučnoistraživačkog projekta Čovek i društvo u vreme krize, koji je finansiran iz sredstava Filozofskog fakulteta, članovi i članice Instituta za sociološka istraživanja bili su deo pet timova kojima su rukovodili Ognjen Radonjić, Slađana Dragišić Labaš, Mina Petrović, Ivana Spasić i Vladimir Vuletić.

Na Okruglom stolu učestvovaće: Milan Stančić – prodekan za nauku, Isidora Jarić, Milana Ljubičić, Milena Toković, Tamara Petrović Trifunović i Stefan Janković.